Karta - produktu

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WODZISŁAW ŚLĄSKI

Wyjazd służbowy? Przeprowadzka? A może wycieczka za miasto z rodziną? W każdej z tych i wielu innych sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest wynajem samochodów osobowych lub busów. Nasza wypożyczalnia aut z Wodzisławia Śląskiego przygotowała atrakcyjną ofertę wynajmu dla wszystkich swoich klientów.  

Wypożyczalnia samochodów Wodzisław Śląski - ceny już od 45 zł / doba. Zapraszamy do kontaktu.

Wodzisław Śląski

Nasza oferta

Wśród bogatej floty samochodów posiadamy najróżniejsze modele aut. Polecamy samochody zarówno dla rodzin, biznesmenów, czy auta miejskie. Każde z nich posiadają wszelkie niezbędne przeglądy, dlatego jazda jest zawsze bezpieczna, komfortowa i przyjemna.

Wynajem busów 9 osobowych oraz samochodów 7 osobowych

W naszej ofercie posiadamy także uniwersalne i niezwykle przydatne busy 9 osobowe oraz samochody 7 osobowe. Dzięki nimi można jednocześnie transportować większą liczbę ludzi, co często wykorzystują firmy do przewozu pracowników, grupy przyjaciół i rodziny wybierające się na wycieczkę i inni.

Gdzie działa nasza wypożyczalnia

Nasza wypożyczalnia działa na terenie Wodzisławia Śląskiego. Oferujemy wynajem na dłuższe i krótsze okresy, każdorazowo dopasowując ofertę do konkretnych wymagań. Nasze busy i samochody osobowe sprawdzają się w najróżniejszych warunkach, dlatego zachęcamy do zapoznania się z bogatą flotą samochodów, także busów 9 osobowych oraz samochodów 7 osobowych.


Najbliższe punkty obsługi klienta

Jastrzębie-Zdrój

ul. Władysława Broniewskiego 8, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
Godziny otwarcia Pon-Pt: 8:00-16:00
Sob-Ndz: indywidualnie
tel: 667 977 977
e-mail: kontakt@transporters.pl


Rybnik

ul. Gliwicka 13, 44-200 Rybnik
Godziny otwarcia: Pon-pt. 8:00-16:00
Sb-Ndz: indywidualnie
tel: 667 977 977
e-mail: kontakt@transporters.pl


Obsługujemy także miasta: Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Rybnik, Katowice, Kraków, Gliwice, Bielsko-Biała i inne.