Karta - produktu

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE

Zapraszamy do naszego oddziału - wypożyczalnia samochodów Katowice Dworzec PKP. Ceny już od 49 PLN / doba.

Transporters S.A. działa już jako wypożyczalnia samochodów Katowice z siedzibą w Galerii Katowickiej (Dworzec PKP) pl. Szewczyk 1, 40-001 Katowice.

Oferujemy wynajem samochodów osobowych, wynajem busów 9 osobowych oraz wynajem długoterminowy dla firm i osób prywatnych. 

Tani wynajem aut w Katowicach to realna odpowiedź na potrzeby mieszkańców, turystów, a także studentów wymian zagranicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną od ręki w oddziale firmy lub na www.transporters.pl

wypożyczalnia samochodów Katowice

Miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, siedziba władz województwa śląskiego. Jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej.

Początki Katowic sięgają XVI wieku, kiedy były ośrodkiem rolniczym i kuźniczym, a ich gwałtowny rozwój został zapoczątkowany w połowie XIX wieku wraz z rozwojem przemysłu i doprowadzeniem do miasta linii kolejowej. Prawa miejskie Katowice uzyskały 11 września 1865 roku, po czym rozwijały się w szybkim tempie. Z liczbą 298 111 mieszkańców w 2016 są 10. miastem w kraju pod względem liczby ludności i 12. pod względem powierzchni, mając prawie 165 km².

Katowice leżą na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych zarówno drogowych, jak i kolejowych. W pobliskich Pyrzowicach funkcjonuje międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Stanowi ono ważny w skali kraju ośrodek gospodarczy, będąc centrum handlowo-usługowym ze znacznym udziałem działalności produkcyjnej. Jest również ośrodkiem koncentracji specjalistycznych usług medycznych, funkcji akademickiej, kulturalnej oraz sportowej.