O NAS

O NAS

Historia naszej firmy stanowi najlepszy przykład na to, jak olbrzymia satysfakcja i radość z prowadzenia biznesu mogą wyrastać z wielkiej pasji, jaką są samochody. Kochamy motoryzację i wiemy o niej prawie wszystko. Budując nasz biznes wokół tego, na czym znamy się najlepiej, stworzyliśmy nowoczesną, profesjonalnie zarządzaną firmę, która z roku na rok zdobywa coraz większą renomę.

Biznes na pełnych obrotach

Choć na polskich drogach można poruszać się tylko z dozwoloną prędkością, to na szczęście w biznesie nie ma takich ograniczeń. I bardzo dobrze, gdyż jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką, która wciąż się rozpędza. Naszym celem jest zostać najbardziej innowacyjną i godną zaufania firmą w naszej branży transportowej. Na tej drodze najlepszym kierunkowskazem są Klienci. To ich potrzeby pokazują nam dokładnie, w jakim kierunku mamy się rozwijać. Z uwagą wsłuchujemy się w te głosy i dzięki temu możemy świadczyć nowoczesne usługi, doskonale dopasowane do realnych potrzeb rynku.

Naszą misją jest tworzenie rzetelnej, profesjonalnej firmy świadczącej kompleksowe usługi wynajmu różnego typu pojazdów oraz szeroko rozumianego transportu.

Prezes Krzysztof Gawałek

Transporters to ludzie

Transporters S. A. zatrudnia obecnie zespół, który z pasją i zaangażowaniem obsługuje kilka działów naszej firmy. Stawiając na dynamiczny, zrównoważony rozwój, skupiamy się na pozyskaniu najlepszych i najbardziej perspektywicznych pracowników. Nasz zespół to ludzie, którzy każdy dzień traktują jak nowe, ciekawe wyzwanie i przestrzeń do działań, dzięki którym marka Transporters staje się pierwszym, naturalnym wyborem dla naszych Klientów. W tym celu stale wprowadzamy do oferty kolejne usprawnienia i innowacje, które istotnie wpisują się w wyznawaną przez nas filozofię corporate social responsibility.

Zajmujemy zielone pole position

Stawiamy na ekologię i widzimy w niej realne perspektywy do prowadzenia udanego biznesu. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości ekologiczny transport wydobędzie się z wąskiej niszy i stanie się mocną alternatywą dla tradycyjnych pojazdów. Chcemy być w pierwszej linii startowej, gdy ten moment nastąpi. Właśnie w tym celu realizujemy projekt GreenGoo, który ma przyczynić się do rozwoju nowoczesnej infrastruktury dla samochodów elektrycznych, poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach oraz licznych udogodnień w codziennym życiu wielu ludzi.

Udowadniamy, że można inaczej

Pracując na zadowolenie naszych Klientów, gwarantujemy atrakcyjną cenowo, bardzo wszechstronną ofertę, bazującą na najwyższej jakości usługach. Wśród nich znajduje się nie tylko wynajem samochodów, ale również inne innowacyjne rozwiązania, m.in. zyskujący coraz większą popularność indywidualny transport lotniczy. Łatwo zauważyć, że nie jesteśmy zwykłą firmą. Chcemy, by ta niezwykłość przekładała się na każdy aspekt naszej działalności.

NAJLPIEJ NAS POZNASZ
KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG