Karta - produktu

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Jastrzębie-Zdrój to miasto położone na Górnym Śląsku, niedaleko granicy polsko-czeskiej. Sąsiadami miejscowości są powiaty: pszczyński, rybnicki, wodzisławski, cieszyński i miasto Żory. Przez Jastrzębie-Zdrój przepływają niewielkie rzeki: Jastrzębianka, Pszczynka, Szotkówka oraz Gmyrdek.

Wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój - ceny już od 45
zł / doba. Zapraszamy do kontaktu.

Jastrzębie Zdrój

Miejscowość zajmuje 14 miejsce zarówno pod względem liczby ludności, jak i powierzchni w województwie śląskim oraz 43 miejsce pod względem liczby mieszkańców i 36. pod względem powierzchni w Polsce. Jest największym pod względem liczby ludności miastem euroregionu.

Dzięki dogodnemu położeniu rośnie potrzeba wśród odbiorców na usługi związane z wynajmem samochodów. To dlatego powstała nasza wypożyczalnia.

Wynajem busów 9 osobowych i samochodów 7 osobowych

Flota firmy Transporters to busy dziewięcioosobowe, samochody elektryczne, samochody osobowe w tym siedmioosobowe (idealne dla rodzin). Działamy m.in. na terenie miejscowości Jastrzębie-Zdrój.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Proponujemy wynajem samochodów osobowych, samochodów siedmioosobowych, busów na preferencyjnych warunkach. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi.


Punkt obsługi klienta - Jastrzębie-Zdrój

ul. Władysława Broniewskiego 8, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
Godziny otwarcia Pon-Pt: 8:00-16:00
Sob-Ndz: indywidualnie
tel: 667 977 977
e-mail: kontakt@transporters.pl
Obsługujemy także miasta: Wodzisław Śląski, Racibórz, Rybnik, Katowice, Kraków, Gliwice, Bielsko-Biała i inne.