Karta - produktu

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RACIBÓRZ

Racibórz, jako jedna z historycznych stolic Górnego Śląska, jest położona niedaleko granicy z Czechami. Wyjątkowa lokalizacja miejscowości sprzyja rozwojowi na różnych szczeblach. To także dlatego rośnie wśród mieszkańców i gości potrzeba wynajmu samochodów osobowych i busów. Nasza wypożyczalnia to odpowiedź na oczekiwania klientów z Raciborza.

Wypożyczalnia samochodów Racibórz - ceny już od 45
zł / doba. Zapraszamy do kontaktu.

Samochody miejskie

Proponujemy wynajem długo i krótkoterminowy, zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Nasza oferta to bogata flota pojazdów przystosowana do jazdy w mieście jak i podczas długich kilometrów na trasie. Wszystkie samochody i busy to w pełni sprawne i bezpieczne pojazdy o niskiej awaryjności.

Wynajem busów 9 osobowych i samochodów 7 osobowych

Zauważyliśmy wśród klientów potrzebę wynajmu pojazdów, w którym jednorazowo może podróżować wiele osób, dlatego postanowiliśmy dołączyć do naszej oferty wynajem busów 9 osobowych, a także samochody 7 osobowe. Nasza wypożyczalnia przygotowała specjalną ofertę, dzięki którym można wynająć samochód w korzystnych cenach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości Raciborza do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Oddajemy do Waszej dyspozycji bezpieczne i komfortowe auta i busy. Serdecznie zapraszamy!


Najbliższe punkty obsługi klienta

Jastrzębie-Zdrój

ul. Władysława Broniewskiego 8, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
Godziny otwarcia Pon-Pt: 8:00-16:00
Sob-Ndz: indywidualnie
tel: 667 977 977
e-mail: kontakt@transporters.pl


Rybnik

ul. Gliwicka 13, 44-200 Rybnik
Godziny otwarcia: Pon-pt. 8:00-16:00
Sb-Ndz: indywidualnie
tel: 667 977 977
e-mail: kontakt@transporters.pl


Obsługujemy także miasta: Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Katowice, Kraków, Gliwice, Bielsko-Biała i inne.